Služby

Stříhání

Barvení s barvami Loreal

Balayage

Melíry

Žehleni parní žehličkou Steampod

HLOUBKOVÁ PÉČE POWERMIX

BLONDIFIER

VITAMINO COLOR ACIDIC SEALER

METAL DETOX

PRO LONGER

HLOUBKOVÁ PÉČE POWERMIX

Pro všechny typy vlasů přináší personalizované luxusní ošetření, které je čerstvě namíchané pro okamžitou přeměnu vlasů na míru.

VLASTNOSTI:

  • vlasové vlákno je zářivější a lesklejší
  • posilující účinek vlasového vlákna

Hladká personalizovaná maska s vysokou koncentrací  okamžitá transformace • regenerace • vlasy zanechává lesklé a hebké na dotek .

BLONDIFIER

Profesionální koncentrát pro zesvětlené blond vlasy, který vlasy rozjasňuje a obnovuje jejich povrch. Složení obohacené o komplex glukopolyfenolů bylo speciálně vyvinuté pro vlasy zcitlivělé odbarvováním. Vlasové vlákno je odolnější a vlasy jsou chráněné proti lámání. Kutikula je uhlazená, vlasy jsou okamžitě lesklejší, hladší a silnější.

VITAMINO COLOR ACIDIC SEALER

Profesionální koncentrát v podobě kyselé péče pro ochranu barvy barvených vlasů. Díky obsahu resveratrolu posiluje toto složení vlasové vlákno a zajistí optimální ochranu a intenzivní a dlouhotrvající lesk barvených vlasů. Toto tekuté lotion se při aplikaci na vlhké vlasy promění na mléčnou péči.

METAL DETOX

Péče s vysokou koncentrací 10 % Glicoamine, obohacená o Ionene, chrání vlasové vlákno před jakoukoli službou tím, že neutralizuje zatěžující měděné částice. Zároveň umožnuje optimální vstřebávání barvy* a neovlivňuje proces zesvětlení. Zachovává celistvost vlasového vlákna*, výsledná barva je homogenní a optimalizovaná.

PRO LONGER

Profesionální koncentrovaná péče pro okamžité vyplnění konečků** obsahuje nejvyšší koncentraci patentované vyplňující molekuly Filler-A100. Zaměřuje se na nejvíc zcitlivělé oblasti vlasového vlákna, pomáhá je posilovat, a konce a délky jsou tak plnější a pevnější.